GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasskiva 9838508
nr 983 8508
Glasskiva
Glössner & Co, Ulla Skogh, "Stortorget Stockholm på 1700-talet", 45 x 65
Kondition: nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 september 2015
kl 18:57:44
26/9 13:38:47